Hakkımızda

DERMO GRUP İNTERNET MAĞAZACILIK SAN. VE TİC. A. Ş.

Biz sektörde 20 yılını doldurmuş bir firmayız.

1994 yılından bu yana aynı adreste çalışıyoruz. Yaşadığımız yerde asla riske atmayacağımız bir itibarımız var. Büyükşehirlerdeki rakiplerimizin aksine çok kolay ulaşılabilir kimseleriz.

Dermokozmetik  Markaların resmi bayisiyiz. Ürünlerimizin  tamamı üretici ve ithalatçı firmaların garantisi ve güvencesi altında olan %100 Orijinal ürünlerdir. 

Fiyatlarımız hesaplı. Çünkü yüksek miktarlarda ürün alıyoruz, bu sayede kazandığımız iskontoları, sizlere indirim olarak sunuyoruz.  

Firmamız Zonguldak'ta. Bu bizim en büyük avantajımız.  Büyük şehirlere göre daha düşük maliyetlere sahibiz. Kargo dağıtımı açısından bulunduğumuz yer ideal bir konumda. Ülkemizin her yerine en geç 3 iş gününde teslimat yapıyoruz.  Ürünlerimizin %99 u stoktan teslim satılmakta. 

Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Konya, Bursa, Eskişehir, Edirne, Samsun  bu bölgeler bizim için ertesi gün teslim alanı içinde. 

Yaşadığımız  şehirde iyi tanınıyoruz ve asla riske atmayacağımız bir itibarımız var.  

Sitemiz  güvenle alışveriş yapabileceğiniz  teknik imkânlarla donatılmıştır.  

İlgi duyduğunuz ürünlerle ilgili, objektif ve güvenilir bilgi alabileceğiniz uzmanlarımız her zaman size bir telefon kadar yakın.


Tel : 0850 300 0 788    -    
E-Mail : bilgi@dermodepo.com

Adres: Mehmet Akif Ersoy Caddesi No:2/B Alaplı / Zonguldak

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.